balgat evden eve nakliyatBALGAT NAKLİYAT (HAKKIMIZDA)

            Günümüzde nakliye hizmetlerinde kalite sunulmasında uzun yılların tecrübesi ve profesyonellik adına kullanılan teknik cihazların büyük önemi vardır. Bu anlamda Balgat nakliyat olarak kurumsal hizmetler sunulmakta ve evden eve taşımacılık hizmetlerinde sağlanan kalite ile tüm eşyalarınız yeni adreslerine sorunsuz olarak teslim edilmektedir. Hizmet taleplerinde öncelikli olarak ön araştırma ekipleri taşınacak alanda araştırmalar yapmaktadır. Bu araştırmalar ekibimize hem zaman kazandırmakta, hem de çok daha başarılı taşıma işlemleri gerçekleştirmek adına temel oluşturmaktadır. Yapılan ön araştırmalarda taşınacak eşyalarda gerekli olan mobilya ustaları, tesisat ustaları, asansörlü taşımacılık gereksinimleri, araç seçimleri ve ambalaj malzemeleri net olarak belirlenebilmektedir. Bu sayede kırmadan dökmeden sorunsuz hizmetler sunulmaktadır.

Taşıma anında ise ambalaj malzemesi olarak kullanılan hava kabarcıklı plastik malzemeler oldukça kaliteli ve korunaklı paketleme sağlamaktadır. Taşıma esnasında oluşabilecek çarpma ve düşmelere karşı bu malzemelerle emniyet sağlanmış olmaktadır. Kırılacak eşyalar için ekstra malzemeler kullanılmakta ve özellikle ofis taşımacılıklarında elektronik cihazlar için kolilerin kenar kısımlarına yerleştirilen köpükler sayesinde sorunsuz hizmetler verilmektedir. Bazı durumlarda yüksek katlardan taşımacılık hizmetleri gerekli olabiliyor. Dar merdivenler, biçimsiz merdiven boşlukları eşya taşıma işini çok güç bir hale getirebiliyor. Bu durumlar için asansörlü taşımacılık hizmetlerinden yararlanarak eşyaların sorunsuz bir şekilde araçlara yüklenmesi sağlanmaktadır. Bu şekilde hem zaman tasarrufu, hem daha fazla emniyet oluşturulmakta, insan gücünün kontrol alanında kalması ile taşınan eşyalarda çiziklerin oluşması bile söz konusu olmayacaktır.

Evden eve nakliyat hizmetleri içerisinde ofis, villa, işyeri, fabrika, tekstil firmalarının da taşımacılıkları yapılmaktadır. Taşıma yapılacak hizmete göre araçlar seçilmekte ve bu sayede tek seferde çok geniş evleri bile taşıyabilecek araçlar seçilerek ekonomik taşıma imkânı sunulmaktadır. Firmamızın verdiği hizmetler arasında eşya depolama seçenekleri de bulunuyor. Özellikle bazı durumlarda taşınmak için eşyaların belirli bir alanda muhafazası söz konusu olduğunda eşyalarınızı güvenli bir şekilde koruyabilen firmamız nakliyat günü yeni adreslerine sorunsuz olarak gönderebiliyor. Ya da sadece eşyalarınızın belirli süreler boyunca muhafazasında hizmetler alma imkânınız olabilmektedir. Taşınma sürecini sizin için çok basite indirgeyen Balgat Nakliyat, sigortalı hizmetleri ile de hizmetlerinde sağladığı güvenliği firma güvensi altında sunmaktadır.